با همکاری مشترک دانشگاه پیام نور و انجمن جغرافیا و برنامه‌ریزی روستایی ایران

آموزش محیط زیست و توسعه پایدار دانشگاه پیام نور بر اساس اعلام دفتر سیاست‌گذاری و امور پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، طی نامه شماره 240562/18/3 مورخ 1394/11/1، از زمستان 1394، دارای اعتبار علمی- پژوهشی می‌باشد. این نشریه به صورت فصلنامه و به زبان فارسی منتشر می ­گردد. این نشریه در صدد است به صورت تخصصی، آخرین پژوهش ­های بنیادی، کاربردی و توسعه ­ای مرتبط با آموزش محیط‌زیست و توسعه پایدار را به چاپ برساند وبه انتشار نتایج تحقیقات اعضاء هیأت علمی و پژوهشگران در زمینه آموزش محیط زیست و توسعه پایدار مبادرت می نماید.این فصلنامه، بر اساس سیاست دسترسی آزاد، با بازبینی دوسوکور است و امکان دستیابی فوری به محتوی خود بصورت آزاد را فراهم کرده و انواع مقالات پژوهشی را منتشر می کند.

نشریه آموزش محیط زیست و توسعه پایدار از اصول و معیارهای کمیته اخلاق نشر (COPE) پیروی می نماید. همه مقالات ارسالی توسط نرم افزار مشابهت یاب همیاب بررسی می شوند تا از اصالت آنها اطمینان حاصل شود و پس از آن توسط داوران معتبر و مجرب به دقت مورد ارزیابی قرار می گیرند. 


سیاست های مالی

هزینه های پردازش مقاله

 

بر اساس دستورالعمل پنجاه و یکمین نشست هیأت امنای دانشگاه پیام نور مورخ 97/10/24، برای بررسی، داوری و چاپ مقالات در فصلنامه، هزینه دریافت خواهد شد.

 

- هزینه دریافتی هنگام ارسال به داور: 3.000.000 ریال معادل سیصد هزار تومان

- هزینه انتشار مقالات پذیرش شده: 3.000.000 ریال معادل سیصد هزار تومان


هزینه اشتراک

 آموزش محیط زیست و توسعه پایدار به عنوان یک مجله الکترونیکی با دسترسی آزاد منتشر می شود، بنابراین هیچ هزینه اشتراکی برای مخاطبان وجود ندارد.


سیاست های دسترسی باز

نشریه آموزش محیط زیست و توسعه پایدار،  یک فصلنامه با دسترسی باز است به این معنی که دسترسی به تمامی مقالات این نشریه آزاد و رایگان است و مقالات بلافاصله پس از انتشار در وبسایت نشریه قابل دسترس خواهند بود. نشریه آموزش محیط زیست و توسعه پایدار تحت شرایط و معیارهای مجوز  Creative Commons Attribution License 4.0 International (CC-BY 4.0) منتشر می‌شود و دارندگان مجوز فقط در صورت استناد به مقاله منتشر شده اصلی می‌توانند آثار را کپی، توزیع، نمایش و ایجاد کنند.

در این نشریه نویسندگان تمامی حقوق (کپی رایت) را برای محتوای مقالات به طور نامحدود حفظ می نمایند.  

 

سیاست های انتشار

 آموزش محیط زیست و توسعه پایدار پیرو کمیته اخلاق نشر(COPE)  است و مطابق با قوانین اخلاقی با بالاترین استانداردهای اخلاقی مطابقت دارد.


آدرس تماس
 آموزش محیط زیست و توسعه پایدار


وبسایت نشریه: ee.journals.pnu.ac.ir


پست الکترونیک نشریه: ee@pnu.ac.ir
ایمیل سردبیر: sm_shobeiri@pnu.ac.ir
ایمیل مدیر اجرایی: mdrezaee@pnu.ac.ir 

 

ناشر: دانشگاه پیام نور

تلفکس: 88806784